Každý z nás túži po dokonalej, nezabudnuteľnej svadbe, pri ktorej nenastane žiadny trápny moment či nebodaj hádka. Svadba je deň, ktorý sa plánuje mesiace vopred, preto vás radi prevedieme všetkým, na čo by ste mali myslieť.

Prvý dojem

Ten znamená vždy najviac, preto na neho v žiadnom prípade nesmiete zabudnúť! Ide o všetko - naozaj. Pozitívnym prvým dojmom sa snažte zapôsobiť na pozvaných hostí, svedkov, družičky. K tomu vám bude veľmi nápomocný náš nový článok o pozvánkach pre hostí a svedkov.

Dokážete tak, že myslíte naozaj na všetko a všemožne sa snažíte, aby váš veľký deň stál naozaj za to - a teda bol nezabudnuteľný. Tak šup-šup! Zvoľte si dizajn a čo najskôr navštívte tlačiareň.

Cíťte sa ako doma - ba možno ešte lepšie

Nádherných miest je na tomto svete viac než dosť. Či už sa rozhodnete pre svadbu na farme, zámku alebo luxusnej reštaurácii, dbajte o to, aby ste sa na danom mieste cítili pohodlne a sami sebou.

Svetielko nádeje

A to myslíme doslovne. Dokonalú atmosféru dokážu vykúzliť obyčajné tlmené svetielka, ktoré však je potrebné správne umiestniť, s čím vám určite ochotne pomôžu profesionáli. Jemné svetlo sa zväčša využíva v rámci intimity v manželských spálňach, pričom na svadbu sa hodia rovnako tak, keďže ide predovšetkým o navodenie pohody, uvoľnenia a romantiky.

 

 

Okrem svetielok odporúčame aj pestrofarebné kvety či iný druh výzdoby, ktorý je pre vystrojenie nezabudnuteľnej svadby nevyhnutný.

Dochvíľnosť

Tá sa cení všade - na pohovore, v rámci pracovnej dochádzky či termínu u lekára. Hostia na svadbe taktiež iste radi ocenia vašu dochvíľnosť, čím im tak preukážete česť. Ak sa prípadnému omeškaniu chcete účinne vyhnúť, neplánujte si svadobné fotenie v deň svadby. Rodinné fotografie do toho však nespadajú.

Preprava

Drobnosť, na ktorú sa často zabúda, pritom znamená tak veľa. Niet nad pohodlie a luxus, ktorý si práve v tento výnimočný deň môžete pokojne dopriať. Vďační vám budú najmä hostia, ktorí na vašu svadbu zavítali zďaleka.

Využiť môžete veterán, limuzínu, športiak, autobus alebo aj koč ťahaný koňmi - len vy rozhodujete o svojom odvoze.

Bridee.online radí

V rámci prepravy, ako vás, tak aj hostí, je rozumné využiť autobus s vlastným šoférom. Najväčšia výhoda tkvie práve v skutočnosti, že si v takomto prípade môžete bez problémov pripiť spolu!

 

Kvalitná hudba

Dobrú atmosféru robí tou najlepšou práve kvalitná a starostlivo vybraná hudba. V deň svadby sa ozaj oplatí investovať, najmä v rámci tej nezabudnuteľnej, preto neváhajte a vyberte si toho najlepšieho DJ-a v okolí! DJ je profesionál, ktorý vždy vie, kedy má čo zahrať.

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok