Žijeme v modernej dobe, ktorá je charakteristická rôznymi nápadmi, kreativitou a jedinečnosťou. Rovnako by mala vyzerať pozvánka pre hostí a svedkov na vašu svadbu. A keďže sa táto vo vašom živote koná len raz, dajte si na prípravách obzvlášť záležať - vrátane výberu a spracovania pozvánok.

 

Klaďte dôraz na výber

A to nielen na výber vašich hostí a toho správneho svedka, ale najmä na farebné prevedenie, font písma a veľkosť vašej vysnívanej pozvánky. Všetky tieto parametre sú nevyhnutné pre výrobu špeciálnej svadobnej pozvánky.

Bez grafika to nepôjde

Veru nie. Preto si vopred stanovte určitý rozpočet a následne oslovte grafika či reklamnú agentúru. Po ozrejmení vašich predstáv obdržíte niekoľko grafických návrhov, z ktorých si následne vyberiete finálnu verziu svadobnej pozvánky pre hostí a  svedkov. Inšpirovať sa môžete už existujúcimi pozvánkami, ktoré jednoducho nájdete kdekoľvek na internete.

TIP

Po grafických prácach nasleduje služba tlačiarne. Práve v tlačiarni rozhodnú o konečnom spracovaní vášho grafického návrhu pozvánky pre hostí a svedkov. K nahliadnutiu si nezabudnite vyžiadať vzorkovník papierov, z ktorého si následne vyberiete. Moderné sú napríklad pozvánky na transparentnom hrubom matnom papieri, na ktorom je písmo vytlačené metalickou zlatou či striebornou farbou.

 

Nájdite správne slová

Máte dve možnosti - buď si hostí a svedkov slovami získate, formálne ich oslovíte a pozvete na vašu svadbu, alebo im jednoducho venujete oznámenie, v ktorom sa ich pýtať skrátka nebudete. Rozhodnutie je na vás. Vždy však využite svoju kreativitu a zabodujte krásnymi slovami, prispôsobenými na mieru pre vami zvolených hostí a  svedkov.

Pozor

Oznámenie neslúži ako rozkaz! Je však k nemu vždy potrebná kombinácia ústneho pozvania, ktoré by za žiadnych okolností nemalo pôsobiť nátlakovo. Nezabudnite, že vždy má posledné slovo pozvaný, a teda nie je jeho povinnosťou súhlasiť s vašou ponukou.

Stieranie je IN

Určite ste už zachytili novinku, ktorú si obľúbili mnohí (nielen) snúbeci v rámci pozývania hostí a svedkov, ale aj tehotné mamičky, ktoré chcú netradičným spôsobom svoje tehotenstvo oznámiť partnerovi, či rodičom.

Na to slúžia špeciálne stieracie pozvánky a oznámenia vyrobené na zákazku, ktoré pôsobia nielen elegantne, ale dodávajú štýl každej jedinečnej príležitosti, ktorá sa tak stane nezabudnuteľnou.

 

https://bridee.online/dodavatelia?date=&place=&types%5B%5D=35

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok