Túžite po okamžitých spomienkach? Chcete si voliť pozadie či grimasy na vašich svadobných fotografiách? Profesionálna fotobúdka je pre vás tou pravou voľbou!

Svadba sa nemusí vždy viesť len vo formálnom či vážnom štýle. Najmä svadobnú hostinu väčšinou sprevádza kopec zábavných momentov, ktoré by bola škoda nezachytiť na fotografiu. O to sa postará práve profesionálna svadobná fotobúdka!

 

Fotografie ihneď k odberu

Azda najväčšiu výhodu profi svadobnej fotobúdky predstavuje okamžité tlačenie kvalitných fotografií na mieste, a to v neobmedzenom množstve! Fotobúdky vo väčšine prípadov umožňujú jednoduchú oblusuhu, vďaka čomu s ňou nebudú mať problém ani staršie vekové kategórie. Užite si to naplno!

Keďže sa jedná o profesionálnu fotobúdku, vždy vám bude v prípade potreby k dispozícii profesionálny fotograf, ktorý všetko prispôsobí vašim požiadavkám.

Zábava pre všetkých

Fotobúdka je vhodná pre všetkých svadobných hostí. Či už sa jedná o malé deti, seniorov ba dokonca zvieratá, fotobúdka vám zabezpečí jednoduchú manipuláciu, kvalitné fotografie okamžite a množstvo zábavných momentov, ktoré dodajú vašej svadbe nezabudnuteľnú atmosféru.

Vedeli ste, že…

…mnohé profesionálne fotobúdky sú vybavené aj možnosťou nahrávania krátkych videí? Vďaka tomu si dokážete vytvárať GIFká či takzvané Bumerang videá.

Jednoduchá dostupnosť

Svadobnú fotobúdku si môžete jednoducho a rýchlo prenajať. Väčšina prenajímateľov fotobúdok v SR má k dispozícii dopravu, ako aj profesionálny personál v rámci obsluhy fotobúdky.

Čo sa týka dostupnosti, aj samotné fotografie si môžete vytlačiť ihneď alebo si ich nechať poslať na vašu e-mailovú adresu spolu s videami v klasických MP3 a MP4 formátoch. Všetky vaše svadobné spomienky však budú prísne strážené heslom, vďaka čomu tak budú neustále v bezpečí.

Cena prenájmu fotobúdky, ako aj samotnej obsluhy sa zväčša pohybuje od 400 €/3 h.

 

 

Pre náročných

K fotobúdke je zväčša k dispozícii aj profesionálna fotostena a rekvizity, ktoré si môžete zladiť podľa seba, alebo to jednoducho prenecháte na profesionálovi. Spoločnosti, ktoré poskytujú prenájom fotobúdok, ich grafiku prísne prispôsobujú danej akcii - preto sa nemusíte báť, že vaše fotografie nebudú k svadbe ladiť.

Všetky fotografie, videá či GIFká si budete môcť ešte pred samotnou tlačou prezrieť. To určite ocení každý, kto má o svojej fotogenite pochybnosti, a po každom fotení si musí dôkladne premyslieť aj jej následnú tlač a úschovu. V prípade nespokojnosti jednoducho fotografiu z albumu fotobúdky odstránite jedným klikom.

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com, fotobudicka.sk

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok