Povedať si ÁNO pred oltárom je samozrejmosť. Čo však poviete na dodatočné formy, akými svoju lásku nielen prejavíte, ale aj o to viac spečatíte? Vybrali sme pre vás TOP najobľúbenejšie atrakcie na Slovensku, vďaka ktorým sa vaša láska stane nesmrteľnou.

 

Most lásky

Takýmto mostom disponujeme napríklad v Košiciach či Nitre. Pravdou však je, že kľúče po uzamknutí zámku na zábradlí mostu lásky je potrebné hodiť do vody tečúcej popod most. Aj napriek tomu, že pod košický most vedie cesta, ide o najnavštevovanejší most lásky na Slovensku.

Vhodnú alternatívu by v budúcnosti mohol predstavovať most s cyklotrasou idúci ponad vodu (Myslavský potok), ktorý sa nachádza na sídlisku Nad jazerom.

TIP

Zámok si môžete nechať vygravírovať do ľubovoľnej podoby slov, mien či dokonca symbolov. Existujú zámky, ktoré obsahujú aj vzor detských nožičiek a meno či dátum narodenia bábätka.

 

Stromčeky zamilovaných

Valentínska novinka, ktorá nielen prekvapila, ale dokonca nadchla nespočetné množstvo Slovákov. Spoločnosť SPP, a.s. (Slovenský plynárenský priemysel) zaujala výsadbou takzvaných LoveTree v chránených lesoch, za účelom zníženia uhlíkovej stopy.

Čaro tohto projektu spočíva vo výsadbe dvoch stromčekov blízko seba, a to za symbolický poplatok. Po výsadbe budete informovaní o mieste, na ktorom sa vaše stromčeky lásky nachádzajú. Je možné ich dokonca nájsť na mape zverejnenej na danej stránke.

Banka lásky

Atrakcia milovaná pármi z celého sveta. Dom venovaný Sládkovičovej Maríne, v ktorom nájdete schránky lásky s veršami tejto básne. Do banky lásky, resp. do vlastnej schránky môžete vložiť ľubovoľný predmet (prvý ľúbostný list, talizman, šperk, svadobný kvet), ktorý symbolizuje vašu lásku. Vybrať si môžete zo schránky s platnosťou na 1 rok alebo navždy.

Viete, že

Na spečatenie materinskej lásky slúžia šperky plnené materským mliekom? Mnoho moderných mamičiek siaha po tejto novinke, ktorá zachováva spomienky na nádherné obdobie dojčenia. Drobný šperk pritom v sebe ukrýva tú najcennejšiu tekutinu, akú môže žena svojmu dieťaťu dať.

Rôzne formy kreativity

Na výber však máte aj z rôznych iných kreatívnych foriem vyznania a spečatenia lásky. Medzi najobľúbenejšie patria napríklad hviezdne mapy či nástenné obrazy s postavením hviezd v deň, kedy ste spoznali svoju polovičku.

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok