Medové týždne patria k neoddeliteľnej súčasti svadby. Ak sa pozastavujete nad otázkou, kam sa vydať počas svadobnej cesty, tento článok je práve pre vás!

 

Karibik - Barbados

Ako jedna z mála destinácií, ktoré sú na svadbu ako stvorené, je Barbados milovníkom mnohých slovenských mladomanželov. Množstvo turistických lokalít, bohatá história, ale aj nádherné pláže, ktoré vám vyrazia dych. O zábavu tak budete mať dokonale postarané!

Karibik môžete následne využiť aj na rôzne atrakcie, akými sú napríklad plavby či botanická záhrada, vďaka čomu si odtiaľ odnesiete nezabudnuteľné spomienky.

Rím

Ale aj Taliansko ako také je pre mladomanželov ako stvorené. Benátky, Florencia a Rím - každé z týchto miest by bola obrovská škoda počas vašich medových týždňov nenavštíviť. Preneste sa so svojou drahou polovičkou do renesancie a zažite nezabudnuteľnú dovolenku, po akej všetci túžia!

Katolíci by mali určite navštíviť aj Vatikán, sídlo samotného pápeža. Zároveň ide o najmenší štát na svete.

 

 

Paríž

Samozrejmosťou je aj Francúzsko - krajina zamilovaných. Romantické duše touto destináciou rozhodne nepohrdnú. Na výber máte z množstva rôznorodých atrakcií od ochutnávky kvalitného francúzskeho vína až po samotnú plavbu po Seine. 

Nezabudnite si vychutnať pravé francúzske raňajky v posteli, prechádzku starobilým mestom či fotografovanie pri Eiffelovej veži. Taktiež môžete navštíviť most zamilovaných a spečatiť vašu vzájomnú lásku zamilovanou kladkou.

Santorini

Čistá voda, aktívna sopka, nádherný západ slnka - originálna destinácia pre romantických novomanželov! Vopred je ale potrebné myslieť na to, že all inclusive ponuky v rámci Santorini sú k dispozícii len v istých ročných obdobiach, preto si všetko dokonale naplánujte a informujte sa o možnostiach vášho pobytu tak, aby vás nič neprekvapilo.

Niektorí však tvrdia, že pravé medové týždne zažijete, až keď sa ako manželia pobozkáte pri západe slnka na Santorini.

 

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok