Ak chystáte svadbu v kostole, určite vám nebude cudzia predmanželská zdržanlivosť, najmä po predsvadobnej spovedi. O to lepšie to však bude počas svadobnej noci. Poradíme vám, ako sa na ňu pripraviť a čo robiť tak, aby to bola jedna z vašich nezabudnuteľných nocí vôbec.

 

Vystrojte sa!

Na svadbu sa páry zameriavajú predovšetkým na výber vhodných svadobných šiat pre nevestu a obleku pre ženícha. Avšak, pre svadobnú noc je podstatné aj to, čo máte pod šatami. Týka sa to najmä žien, preto sme sa zamerali na ženskú povinnú výstroj v rámci svadobných príprav.

Kvalitné spodné prádlo

Siahnite po jedinečnom kúsku, ktorý váš drahý ešte nevidel. Ak takýto nemáte, čo najskôr si ho zaobstarajte. Voľte vysokokvalitné materiály od známych značiek, ideálne v nebesky bielej farbe.

Dbajte o to, aby vami vybraná podprsenka dokonale sedela, čo zabezpečí váš komfort počas celého svadobného dňa. Pre zvýšenie sebavedomia môžete siahnuť po mierne push-up podprsenke, dbajte však o to, aby váš dekolt nepôsobil príliš vyzývavo - najmä nie v kostole.

Čo sa týka nohavičiek, najčastejšie využívaná je biela čipka v kombinácii s tango nohavičkami, čo vás bezpochyby spraví ženskou a atraktívnou. Odporúčame značky ako sú Victoria's Secret, Calvin Klein či Emporio Armani.

Podväzky lahodné pre mužské oči

Medzi povinnú výbavu každej nevesty patria podväzky. Ak si k nim navyše zaobstaráte kvalitný korzet či šteklivé pančušky, verte, že sa naplnenej svadobnej noci rozhodne nevyhnete.

Nezabudnite na kombináciu rôznych stúh či mašlí - práve vďaka nim bude vaša svadobná noc trvať až do rána!

Pozor na cyklus

Žiaľ, niekedy túto situáciu nemožno predvídať, a aj keď neodmysliteľne patrí k životu každej ženy, všemožne sa snažíme tejto pomerne nepríjemnej situácii vyhnúť. Ak vás počas svadobnej noci prekvapí menštruácia, môžete siahnuť napríklad po morskej hube.

Morská huba vyzerá ako špongia, ktorá sa vyznačuje svojou vysokou absorpčnou schopnosťou. Roky sa táto huba využíva ako prírodná náhrada menštruačných tampónov, čo sa osvedčilo najmä medzi pármi, ktorým menštruačná krv prekáža. Morská huba je 100 % bezpečná a počas ženských dní nebráni milovaniu.

Atmosféra robí svoje

Dbajte preto o správny výber a prípravu dekorácie, čím vytvoríte jedinečnú romantickú atmosféru. Kvalitné éterické oleje, vonné sviečky, fľaša kvalitného vína spolu s bublinkovým kúpeľom a príjemnou masážou - to všetko neodmysliteľne patrí k navodeniu dokonalej intímnej posvadobnej atmosfére.

Taktiež nezabudnite vybrať jemnú relaxačnú hudbu. Práve tá sa z 50 % podieľa na vytvorení dokonalej intímnej atmosféry. Obľúbenými interpretmi priam až erotickej hudby je napríklad Enigma.

 

Nie je to len o intímnostiach

Nie každý je po náročnom svadobnom dni schopný venovať sa intímnostiam. Vyčerpanie niekedy robí svoje, avšak nič nie je stratené! Ako kompenzáciu využite napríklad nežné dotyky, bozky a trávenie času spolu, až kým nezaspíte. Ide o prejav lásky, ktorý je dokonca dôležitejší a čarovnejší ako samotné milovanie.

 

Deň PO

Čo môže byť lepšie, ako raňajky do postele po prehýrenej svadobnej noci? Doprajte si spoločné raňajky v posteli, ktoré ukončíte spoločnou sprchou či inými aktivitami. Nezabudnite však, že čoskoro vás čakajú aj isté povinnosti, ktorým sa po svadbe rozhodne nevyhnete.

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok