ÁNO. Jednoduché slovo, ktoré znamená tak veľa. Plánujete povedať to svoje tento rok? Potom viete, koľko ďalších ,,áno” potrebujete urobiť pri výbere jednotlivých služieb. Každý rok prináša neustále nové trendy vo svadobnom svete. A najmä v tom módnom. Že je ťažké držať krok s novinkami? Rozhodne. Preto sme si pre vás pripravili výber tých najzaujímavejších trendov svadobných šiat pre rok 2023. Poviete ,,áno” niektorému z nich?

 

Kvety nielen v kytici

 Kvety ovládli móla na týždňoch svadobnej módy po celom svete. Čo to značí? Len jediné - v roku 2023 budú svadby rozkvitať šatami plnými romantiky a sladkosti. Trendom sú kvety, ktoré sa vyskytujú nielen v jemných výšivkách, ale aj v mnohých 3D tvaroch. Látky, ktoré vytvárajú textúry na šatách, možno vidieť v návrhoch značiek Marchesa, Viktor & Rolf, Jesús Peiró, Yolancris či Demtrios. Kvetinové motívy budú zdobiť aj módne doplnky, ako sú závoje, náušnice a priesvitné rukávy. Nepochybne sa jedná o rukopis neviest, ktoré túžia postaviť svoju ženskosť na piedestál. 

 

 

Obleky a dvojdielne komplety

 Obleky pre ženy? Áno, berieme! Svadobný oblek pre nežné pohlavie sa teší raketovej popularite. Spolu s ním sa na tohtoročných prehliadkach pre budúcu sezónu objavili dvojdielne komplety, ktoré kombinujú nohavice alebo krásne dlhé sukne s prepracovanými vrchmi odhaľujúcimi pás (crop topy). Tieto modely sú ideálnou voľbou pre nevesty, ktoré sa túžia odlíšiť od ostatných bez toho, aby obetovali pohodlie alebo svoju osobnosť.

Korzet

 Trend, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy. Korzet aj napriek svojim stáročným koreňom v módnom priemysle dodáva šatom modernosť a vyzdvihuje krivky ženského tela - štylizuje postavu a zvýrazňuje poprsie. Ohúrené pohľady hostí sú garantované.

 

Minimalizmus

 Je vaším heslom ,,menej je viac"? Máme dobré správy. Jednoduchosť nie je v rozpore s eleganciou a už vôbec nie s wow efektom. Trendom pre rok 2023 budú aj šaty s čistými a jednoduchými líniami, niektoré vôbec nezdobené či s jemnou výšivkou.

 Priehľadné prvky

 Transparentné časti opäť stúpajú na popularite. Umiestnenie prvkov ponúka hravosť - na výstrihoch, na krátkych, dlhých alebo nadýchaných rukávoch, na chrbte alebo dokonca na sukni. Priehľadné látky sú navyše ľahunké a dobre sa prispôsobujú telu, čím podčiarkujú postavu.

 

 

Trblietky

 Ak chcete docieliť skutočne oslnivý dojem, trblietky sú skvelým nástrojom. Šaty posypané lesklými doplnkami zvýraznia nevestinu figúru a pridajú jej iskru. A o akých trblietkach hovoríme? Jemné, trblietavé látky, korálkové aplikácie, šperky či trblietavé opasky. Kamienky tiež dodávajú eleganciu svadobným šatám s rukávmi, ako aj s áčkovým strihom. Zároveň nechávajú vyniknúť čipkovú mozaiku. V jednoduchých šatách je ideálne využitie na ramenách, v páse a na chrbte.

 

 

 Našli ste si typ šiat, ktorý si získal vaše áno? Potom vám už len stačí vybrať si z ponuky šiat na predaj alebo na prenájom. Na našom svadobnom portáli nájdete množstvo kvalitných dodávateľov pokope. 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Nové trendy, Svadobné šaty

Prečítajte si podobné články

Nové trendy
Farby roku 2023!

 Svadby sú tradične plné svetlých odtieňov s prevahou bielej, pastelových a jemných citrusových tónov. Avšak existuje široká škála ďalších farieb, ktoré môžu dodať udalosti originálny nádych.  Tipy na...

Prejsť na článok
Nové trendy, Výzdoba a dekorácie
Svadobné trendy dekorácií a výzdoby pre rok 2023

Organizácia svadby zahŕňa aj zistenie si najnovších trendov, ktoré z nej urobia vkusnú ceremóniu, kde sa všetci budú cítiť príjemne. V tomto blogu vám preto prinášame najhorúcejšie svadobné...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Svadobné šaty
Svadobné šaty - ako si vybrať tie "pravé"?

Väčšina dievčat sníva o svojej svadbe už od detstva. Hlavnú rolu okrem „princa na bielom koni“ určite hrajú svadobné šaty a predstava, že budú tie najkrajšie na svete....

Prejsť na článok