Prvotriedny svadobný catering v sebe zahŕňa luxus, exotiku, ale aj rozumnú investíciu, ktorá vás ušetrí od stresu a detailného plánovania. Catering už dávno nie je len o jedle.

Existuje kopec výhod, prečo v rámci vašej nezabudnuteľnej svadby investovať do špičkového svadobného cateringu. My sme pre vás vybrali tie najlepšie, ktorým rozhodne neodoláte. Jednoducho - cateringové služby vám dokážu poskytnúť maximum, čo vám rozhodne ušetrí čas a nervy.

 

Priestor

Prvotriedne cateringové služby v sebe zahŕňajú aj celkovú organizáciu a výber miesta snov pre mladomanželov a ich hostí. Preto, či už sa rozhodnete pre svadbu v stane, stodole alebo pod holým nebom. Vrátane priestoru je zväčša v cene aj tanečný parket.

Famózne jedlo

Plánujete, ako ideálne prepojiť obrad s následným premiestnením sa do reštaurácie, ktorá neraz schválne býva vzdialená niekoľko kilometrov od obradnej siene? Vďaka cateringu to nebude žiadny problém! Šikovný personál profesionálnych kuchárov vás rád obslúži pokojne aj vo voľnej prírode - nech ste kdekoľvek.

Či už sa rozhodnete pre tradičnú slovenskú kuchyňu alebo si radi pochutnáte na exotike, práve výber cateringovej spoločnosti je pre vás a vaše chuťové poháriky tým pravým riešením!

Niektoré cateringové spoločnosti majú k dispozícii tých najlepších barmanov, ktorí vám dokážu namiešať váš obľúbený drink na želanie. Mnohokrát sa stretávame aj s jedinečnou ochutnávkou prémiových vín či pravých kubánskych cigár.

 

 

Zabudnite na stres a zhon

Stres je zväčša hlavným dôvodom, pre ktorý ľudia svoju svadbu odkladajú na neurčito. Organizácia, dokonalé načasovanie, výber šiat či strach z trápnych momentov dokážu človeka poriadne potrápiť - obzvlášť, ak ste na všetko sami.

Catering vám ušetrí čas a nervy v rámci plánovania, organizovania a celého priebehu vašej svadby, vďaka čomu si ju budete môcť naplno vychutnať bez najmenšieho obmedzenia.

V žiadnom prípade to však neznamená, že ak sa pre catering rozhodnete, poukazujete tým na svoju lenivosť. Naopak, ide o luxus, ktorým ohúrite každého, kto bude mať tú česť zúčastniť sa vašej profesionálne zorganizovanej svadby.

Poradenstvo

Profesionálny tím kvalitnej cateringovej spoločnosti tu pre vás bude počas celého svadobného priebehu, a to aj v rámci odborného poradenstva. Neviete sa rozhodnúť medzi farebnou kombináciou výzdoby či výberom správnej hudby? To je čaro cateringového poradenstva a prístupu ku klientovi.

 

 

Bonusové služby

Catering všeobecne nie je len o ochutnávke ľubovoľných jedál či navodení dokonalej atmosféry. Kopec vecí sa však deje v zákulisí vášho veľkého dňa. Medzi doplnkové služby patrí napríklad inventúra, organizácia celého programu vrátane výzdoby, dodávanie čerstvých surovín či upratovacie služby.

V opačnom prípade, ak by ste sa pre cateringovú spoločnosť nerozhodli, by ste všetko museli riešiť vo vlastnej réžii. Predsa veľmi dobre vieme, že takto si svoju svadbu určite nepredstavujete.

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady, Catering

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok