Aj svadba v stodole môže byť trendy! Prvky prírody, útulia a nezabudnuteľnej atmosféry z nej spraví práve stodola v tichom, príjemnom prostredí plnom očarujúcich prírodných krás.

Milovníci dreva si pri svadbe v stodole určite prídu na svoje. Svadba v stodole sa ideálne hodí pre menší okruh hostí, nakoľko vyžaduje individuálnu organizáciu. My však pre vás máme niekoľko tipov, vďaka ktorým pochopíte, prečo sa do svadby v stodole naozaj oplatí investovať.

 

Výzdoba

S kvetmi rozhodne nešetrite! Keďže drevo je prírodný materiál, ktorý sa vyznačuje svojou poddajnosťou a jemnosťou, na svadbe v stodole originálne vyniknú aj tlmené svetielka či dokonca sviečky. Živé kvety ako aj iné prírodné dekorácie sú zároveň ideálne aj na fotenie v rámci rustikálneho štýlu.

 

 

Možnosti

Ak nie ste vlastníkom stodoly, ani nikto z vašich známych, môžete siahnuť po prenájme svadobnej stodoly. V rámci plánovania svadby a výdavkov s ňou spojených, si nezabudnite vopred stanoviť rozpočet na prípadný prenájom stodoly.

Výhody

Keďže svadba v stodole môže predstavovať luxus, ale aj uvoľnený štýl v duchu prírody, muži tak majú obrovskú výhodu. Základ pánskeho svadobného outfitu v rámci rustikálneho štýlu tvorí predovšetkým košeľa a nohavice. Oblek ako taký tak pokojne môžete nechať doma.

Ženy môžu siahnuť po svadobných šatách s jednoduchou čipkou, ktorá podčiarkne jej eleganciu a urobí ju tak najkrajšou ozdobou svadobného priestoru - stodoly.

 

 

Miesto stvorené na fotografie

Drevo samé o sebe nádherne vynikne, najmä v tlmenom a teplom svetle. Profesionálni fotografi však počas svojej praxe zistili, že drevo je dokonca najlepším fotogenickým materiálom, ktoré pre úplnú dokonalosť stačí len dodatočne dozdobiť.

K tomu vrelo odporúčajú využiť správne svetlo, prírodné tkaniny v pastelových farbách (biela,ružová, zelená) a mnoho, ale naozaj mnoho živých kvetov.

Priestor

Aj keď sa svadba v stodole hodí pre 10 ľudí, priestor vám však vždy zostáva obrovský. Vo väčšine prípadov, slovenské najobľúbenejšie svadobné stodoly ponúkajú široký priestor nielen v interiéri, ale aj v exteriéri, vďaka čomu celková atmosféra naberie nový rozmer. Doslovne.

Stodoly na svadbu nájdete TU.

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady, Miesto na svadbu

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok