Kontaktovať
chevron Naspäť

Grandhotel Praha ****

Hotel

Vysoké Tatry

Veľkolepé historické priestory pod Lomnickým štítom v historickom Grandhoteli Praha sú stvorené pre grandióznu svadbu snov.

Informácie o priestore

Ak hľadáte dokonalé priestory pre Vašu vysnívanú svadbu určite Váš očarí historická ikona Tatranskej Lomnice – Grandhotel Praha ****. Noblesný interiér hotela s vysokými stropmi, mramorovými stĺpmi a krištáľovými lustrami s kapacitou do 160 osôb učaroval už mnohým snúbencom. Náš tím je pripravený vyjsť Vám v ústrety a zabezpečiť prvotriedne služby, aby ste si neopakovateľné chvíle s Vašimi blízkymi užili čo najviac.

V rámci svadobnej ponuky Vám vieme zabezpečiť: svadobný obrad na vonkajšej terase alebo v hotelovej hale vrátane kvetinovej výzdoby, svadobnú recepciu na hotelovej terase s krásnym výhľadom na Popradskú kotlinu, gurmánske 4-chodové Grand menu pod taktovkou nášho šéfkuchára a noc pre mladomanželov v exkluzívnom svadobnom apartmáne Classic grátis.

Samozrejme, ubytovanie je možné zabezpečiť všetkým svadobným hosťom. Radi Vám pomôžeme aj s doplnkovými službami ako sú hudobná produkcia, kameraman, fotograf, baby sitting, svadobná torta a koláče alebo svadobné líčenia a účes. Bude nám cťou pripraviť Váš veľký deň, ktorý bude plný nezabudnuteľných zážitkov.

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.