Slováci čoraz viac vyhľadávajú vidieky či farmy v rámci ideálnych svadobných miest. Predovšetkým ide o spojenie človeka s prírodou, čo priaznivo vplýva na psychiku a tým navodzuje príjemné pocity aj počas tak vzácneho dňa - svadby.

 

Úžasný výhľad

K farme ako takej nepatria len zvieratá, zrubový domček a salašnícke psy. Vzhľadom na počet domácich zvierat k farme neraz prislúcha aj niekoľko hektárov pastviny, ktorá je obyčajne obklopená prírodnými krásami. Môže sa vám tak naskytnúť unikátny pohľad na lesy, hory alebo malebné dedinky v okolí.

Čistá príroda

Žiadny mestský ruch, smog ani množstvo neželaných ľudí. Jednoducho pokoj, príroda, zvieratá, relax. Nič vám neprospeje v deň svadby lepšie ako čerstvý, čistý vzduch, ticho a spoločnosť len tých najbližších.

Jediné, čo vás môže miestami rušiť, je štebot vtáčikov či dupot konských kopýt. Len si to predstavte! Nečudujeme sa, že väčšina z vás si na svadbu volí práve farmu.

 

 

Myslite na všetko!

Bridee.online vám týmto chce len pripomenúť, aby ste nezabúdali na včasné plánovanie dopravy, teda prívozu a odvozu hostí. Keďže sa svadba na farme väčšinou odohráva niekde na vrchole kopca, je potrebné o tom vopred informovať vodiča, aby prípadne vyrazil skôr.

Spoločnosť zvierat

Je vedecky dokázané, že zvieratá priaznivo ovplyvňujú náladu a celkové prežívanie človeka. Práve zvieratá sú ten pravý dôvod, prečo na farme vzniká nezabudnuteľná svadobná atmosféra.

Zvieraciu spoločnosť ocenia najmä detskí svadobní hostia, ktorí budú z tejto nádhery určite celí bez seba, vďaka čomu tak budete mať priestor na svoje svadobné záležitosti - hudba, tanec, prípitok.

Luxusné ubytovanie

Farmárske prostredie je samé o sebe veľmi okúzľujúce. Pre dokonalú romantickú atmosféru by ste však mali voliť farmu, kde sa v rámci ubytovania dočkáte práve dreveného domčeka. Drevo pôsobí mäkko, útulne a teplo, čo určite vytvorí dokonalú atmosféru a potrebnú dávku intimity počas svadobnej noci.

 

 

Slovenská kuchyňa

Netreba zabúdať ani na to, že na farme určite narazíte na ovce, kozy, kravy, atď. Pravý farmár vás preto s radosťou určite ponúkne ochutnávkou tých najlepších čerstvých syrov vôbec.

V ideálnom prípade sa vám naskytne aj možnosť ochutnať vynikajúci bravčový guláš či iné farmárske špeciality, s ktorými sa v meste zaiste nestretnete. Lepší svadobný dar snáď ani neexistuje!


Tak čo, idete s nami do svadby na farme?

Veľmi pekné prostredie farmy a skvelé služby nájdete napríklad aj na Farme Angus. 

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com, Bridee.sk

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Miesto na svadbu

Prečítajte si podobné články

Miesto na svadbu
Hľadáte najkrajšie miesta na svadbu? Poradíme vám!

 O tom dôležitom je už rozhodnuté. ,,Budeme sa brať!“ Prichádza však mnoho ďalších otázok, na ktoré je potrebné si odpovedať. Prvá z nich znie - ,,Kde to bude?“...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Miesto na svadbu
Trendy svadba v stodole

Aj svadba v stodole môže byť trendy! Prvky prírody, útulia a nezabudnuteľnej atmosféry z nej spraví práve stodola v tichom, príjemnom prostredí plnom očarujúcich prírodných krás. Milovníci dreva...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Miesto na svadbu
Neviete, kde usporiadať svadobnú hostinu? Vyskúšajte stan!

Existuje naozaj veľké množstvo skvelých miest pre usporiadanie svadobnej hostiny. Pre najnáročnejších predstavujeme práve stan, vďaka ktorému bude vaša svadba ozaj trendy! Dostatok priestoru, ochrana pred vrtochmi počasia,...

Prejsť na článok