Po malej svadbe zväčša siahajú mladí ľudia, ktorí svoje úspory radšej investujú do kvalitného bývania či nezabudnuteľnej svadobnej cesty. Verte či nie, malá svadba je dnes najčastejšie organizovanou svadbou vôbec.

Vzácnosť

Vďaka malej svadbe je jasné, že na svoj veľký deň pozvete len zopár ľudí - tých najbližších. Nielenže vám táto možnosť ušetrí množstvo peňazí, zároveň tým dáte svojim vyvoleným hosťom najavo, že sú pre vás naozaj cennými ľuďmi, ktorých túžite mať po svojom boku aj na vlastnej svadbe.

To šťastie, že ste pozvali práve ich, si budú nesmierne vážiť!

Ušetrené financie tak môžete využiť napríklad na výrobu originálnych personalizovaných svadobných pozvánok, čo vašich hostí rozhodne ešte viac poteší.

Investujte do zábavy!

Vzhľadom k tomu, že malá svadba nie je ani zďaleka finančne náročná, môžete si tak dovoliť viac zábavy, a to napríklad vo forme jedinečnej fotobúdky, ktorá vyčaruje úsmev na tvári nielen vám, ale aj vašim cteným hosťom!

Práve zábava je to, čo odlišuje jednotlivé svadby a robí ich tak nezabudnuteľnými, nech už sú zložené z desiatok alebo stoviek ľudí.

Výslužky trochu inak

Stavte na kreativitu a obdarujte svojich hostí jedinečnými výslužkami! Trendom dnešných (malých aj veľkých) svadieb je prevažne handmade výroba. Ak plánujete využiť svoje tvorivé ruky a postarať sa o svadobnú výzdobu sami, táto časť je pre vás!

Hostí nesmierne potešíte, ak im dovolíte vziať si ľubovoľnú dekoráciu z vašej svadby na pamiatku. V prípade družičiek alebo hostí nežného pohlavia nezabudnite na kvety! Keďže na malej svadbe nezvykne byť husto, pokojne si výslužky vo forme kvetov môžete dovoliť.

Počúvajte hlas svojho srdca

Zahoďte všetok stres a svoj výnimočný deň si náležite užite! Nech už sa rozhodnete pre uchovanie spomienok formou svadobného videa či fotografií, myslite predovšetkým na to, že máte vôkol seba výnimočných ľudí, ktorých je, žiaľ, naozaj málo. Práve preto je zachovanie spomienok must have vlastnosťou každej malej svadby

Taktiež nezabudnite na kvalitné občerstvenie a prvotriedne víno, ktoré nesmie chýbať na veľkej, rovnako ani na malej svadbe.

 

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok